Rekrutujemy do zespołu DroneRadar. Jeśli wiążesz swoją przyszłość z U-space, to gwarantujemy, że to jest najlepsze miejsce pracy.

W związku z rozwojem oraz ekspansją międzynarodową, rozpoczynamy proces rekrutacji programistów do zespołu DroneRadar.

Kim jesteśmy?

DroneRadar jest projektem, który uruchomiliśmy dla użytkowników w grudniu 2015. Do dzisiaj, udało nam się zdobyć pozycję zaufanego partnera, doradcy dla polskiego środowiska operatorów bezzałogowych systemów latających. W Polsce, współpracujemy z Polską Agencją Żeglugi Powietrznej, Urzędem Lotnictwa Cywilnego, Szefostwem Służby Ruchu Lotniczego Sił Zbrojnych RP oraz Ministerstwami. Na świecie, jesteśmy aktywni w projektach SESAR JU, EASA, Eurocontrol. Mamy również nawiązane merytoryczne relacje z FAA. Wśród zespołu są aktywni piloci oraz programiści. Jesteśmy przekonani, że systemy U-space, które tworzymy są przyszłościowe i rozwojowe. Technologicznie, współpracujemy z liderami rynku.

Kogo szukamy?

  • Programistów: ES6, git, React Redux, React Native
  • Osób z umiejętnościami współpracy w kulturze DEVOPSe
  • Znajomość technologii związanych z bezzałogowymi statkami powietrznymi oraz umiejętność sprawnego czytania i interpretowania przepisów i prawa, byłyby dodatkowym atutem

Co oferujemy?

Oferujemy udział w projektach U-space w Polsce i na świecie. Osoby z zespołu, będą brały udział przy współtworzeniu systemów oraz standardów dla komunikacji DTM, UTM.
Oferujemy pracę w dynamicznym zespole ludzi z pasją do informatyki i lotnictwa.
Przyjazną atmosferę startupu technologicznego. Stabilne miejsce pracy oraz możliwości kształcenia i rozwoju.

Oczywiście, zapewnimy niezbędne narzędzia pracy.
Jeśli jesteś studentem, zapraszamy do odbycia praktyk.

Jeśli widzisz swoją przyszłość w U-space, nie zastanawiaj się, aplikuj: praca@droneradar.eu

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.