Rozpoczynamy drugą rundę rekrutacji programistów do zespołu DroneRadar

Kim jesteśmy?
DroneRadar jest projektem, który rozpoczęliśmy w połowie 2015 roku. Do dzisiaj, udało nam się zdobyć pozycję zaufanego partnera, doradcy dla polskiego środowiska operatorów bezzałogowych systemów latających. W Polsce, współpracujemy z Polską Agencją Żeglugi Powietrznej, Urzędem Lotnictwa Cywilnego, Szefostwem Służby Ruchu Lotniczego Sił Zbrojnych RP oraz Ministerstwami. Na świecie, jesteśmy aktywni w projektach H2020, SESAR JU, EASA, Eurocontrol. Ale przede wszystkim, jesteśmy partnerem technologicznym PAŻP/Hawk-e, w obszarze pierwszego w Europie, operacyjnie działającego systemu UTM, będącego fundamentem usług U-space.

Kogo szukamy?
- Programistów: ES6, React/Redux, React Native, Node.js (mile widziana znajomość baz danych i innych języków programowania) - Osób z umiejętnością współpracy w kulturze DEVOPS - Znajomości technologii związanych z bezzałogowymi statkami powietrznymi oraz umiejętność sprawnego czytania i interpretowania przepisów i prawa, będzie dodatkowym atutem

Co oferujemy?
Oferujemy udział w przedsięwzięciach U-space w Polsce i na świecie oraz w innowacyjnych projektach H2020.

Oferujemy pracę w dynamicznym zespole ludzi z pasją do informatyki i lotnictwa. Przyjazną atmosferę startupu technologicznego. Stabilne miejsce pracy oraz możliwości kształcenia i rozwoju.

Oczywiście, zapewnimy niezbędne narzędzia pracy.
Jeśli jesteś studentem, zapraszamy do odbycia praktyk.

Jeśli widzisz swoją przyszłość w U-space, nie zastanawiaj się, aplikuj: praca@droneradar.eu

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.